قیمت ایمپلنت در کرج

قیمت ایمپلنت در کرج ، یکی از مهمترین فاکتورهای تاثیر گذار ، در انجام درمان ایمپلنت دندان ، برای ساکنین استان البرز و کرج می باشد. در سال های اخیر با افزایش قیمت ارز ، هزینه درمان ایمپلنت نیز جهش داشته است و همین موضوع موجب شده است ، قیمت ایمپلنت دندان در کرج ، برای ساکنین البرز به اولویت در تصمیم گیری برای انواع ایمپلنت ، تبدیل شود.

 

قیمت ایمپلنت در کرج

 

البته به طور کلی و در مقایسه با هزینه ایمپلنت در سایر کشورها ، هزینه ایمپلنت در ایران ، بسیار مناسب می باشد و میانگین قیمت ایمپلنت در کرج ، نیز نسبت به سایر کلان شهرهای کشور ، هزینه مناسبی به حساب می آید. در مقاله پیش رو قصد داریم ، ابتدا قیمت ایمپلنت دندان در کرج را با شما به بحث بگذاریم و در ادامه ، راجع به شرایط پرداخت هزینه ایمپلنت در کرج ، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

روش کاشت ایمپلنت دندان در کرج

معمول ترین روش کاشت دندان در کرج یا سایر شهر های ایران ، انجام جراحی ایمپلنت است. در این تکنیک سنتی ، ابتدا لثه روی ناحیه بی دندانی باز می شود و در صورتی که ، استخوان کافی باشد و سینوس فک بالا در آن ناحیه بی دندانی ، نفوذ نکرده باشد ، توسط بهترین جراح ایمپلنت در کرج ، پایه با فیکسچر ایمپلنت ، قرار داده می شود.

اگر حجم یا ضخامت استخوان ناحیه بی دندانی کافی نباشد ، ممکن است لازم باشد ابتدا پیوند استخوان انجام شود و پس از چند ماه ، پایه ایمپلنت قرارداده شود. همین مشکل ممکن است به شکلی دیگر ، در فک بالا رخ دهد ؛ به این صورت که اگر زمان زیادی از بی دندانی فرد گذشته باشد ، سینوس فک بالا گسترش می یابد و امکان کاشت دندان در کرج و ایمپلنت گذاری ، را از بهترین جراح ایمپلنت در کرج سلب می کند.

در این مورد نیز ابتدا باید جراحی سینوس لیفت ، به منظور بالا بردن سینوس فک بالا انجام شود و سپس پایه ایمپلنت ، قرار داده شود. به هرحال پس از قراردهی بدنه ایمپلنت ، باید چند ماهی فرصت داده شود ، تا استخوان به دندان جوش بخورد و به اصطلاح ، ایمپلنت بگیرد. پس از طی این مدت ، قالب گیری انجام می شود و طی چند مرحله ، روکش ایمپلنت به فرد تحویل می شود.

 

ایمپلنت دندان در کرج

در ابتدای ورود ایمپلنت به کشور ما ، این درمان فقط محدود به مراکز خاصی در شهر تهران بود. اما با گسترش برندها و تکنیک های مختلف ایمپلنت گذاری ، به تدریج شهرهای دیگر نیز صاحب مراکز ایمپلنت شدند. کرج نیز از آن جمله شهرهای دست اولی بود ، که به علت مجاورت آن با تهران ، ساکنین خود را از انجام آن بهره مند نمود.

در ابتدا فقط جراحان ایمپلنت در کرج ، که شامل بهترین متخصصین جراح فک در کرج و متخصصین لثه کرج می شدند ، قادر به ایمپلنت گذاری بودند. اما با توسعه این درمان و آموزش های مرتبط با آن ، دندانپزشکان کرج نیز ، توانایی قراردادن ایمپلنت را کسب نمودند.

با پیشرفت درمان های تخصصی در کرج ، اینک کلینیک های تخصصی در کرج وجود دارند ، که انواع جراحان و متخصصین پروتز یا ترمیمی را ، در همکاری با خود دارند و به نوعی ، تیم ایمپلنت در کرج یا خانه ایمپلنت در کرج را ، در کلینیک های دندانپزشکی کرج ایجاد نموده اند. در ادامه این مقاله در رابطه با قیمت ایمپلنت در کرج مطالبی را بیان می کنیم با ما همراه باشید.

 

ایمپلنت و کلینیک دندانپزشکی در کرج

همان طور که اشاره شد ، با توسعه کلینیک های دندانپزشکی کرج ، ایمپلنت در کرج بصورت تیمی و در برندها و تکنیک های مختلف ، در برخی کلینیک های دندانپزشکی حرفه ای در کرج انجام می شود. در این کلینیک های دندانپزشکی ، انواع ایمپلنت های ساخته شده در کشورهای مختلف و همین طور برندهای گوناگون ایمپلنت ، به مراجعین کرج عرضه می شود ، تا آن ها بر اساس سلایق و قیمت ایمپلنت در کرج ، ایمپلنت مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

در واقع حسن بزرگ این خانه های ایمپلنت کرج یا همان مراکز ایمپلنت کرج ، در این است که گزینه های مختلفی در اختیار مراجعین قرارمی دهند و آن ها هستند ، که بر اساس شرایط خود ، نوع ایمپلنت خود را انتخاب می نمایند.

قیمت ایمپلنت دندان در کرج

سیستم های ایمپلنت متعددی ، در بازار دندانپزشکی کشور ما وجود دارند ، که هم اجزای پایه و هم اجزای پروتزی آن ، با یکدیگر متفاوت می باشد. هر کدام از این مراحل جراحی و پروتزی ، خود می تواند نیازمند درمان های تکمیلی باشد ، که موجب می شود قیمت ایمپلنت در کرج متفاوت شود.

البته به طور کلی هزینه ایمپلنت در کرج و کل کشور ما ، نسبت به کشورهای دیگر به مراتب کمتر است ؛ در حالی که متخصصین ایمپلنت ایرانی مهارت و شایستگی بالا و جهانی ، در انجام ایمپلنت دندان دارند. کرج از جمله شهرهای ایران است ، که قیمت ایمپلنت در کرج نسبت به کیفیت درمانی که ارائه می شود ، مناسب می باشد. جالب است بدانید بخاطر این مزیت مهم ، گاهی متقاضیان ایمپلنت تهرانی ، برای انجام درمان های دندانپزشکی از جمله ایمپلنت ، به کرج مراجعه می نمایند.

ایمپلنت آمریکایی در کرج

برخی از کرجی ها ، چون ذهنیت مطلوبی روی ماتریال های آمریکایی دارند ، در مسئله کاشت دندان در کرج نیز بدون توجه و اهمیت دادن به قیمت ایمپلنت در کرج به دنبال ایمپلنت های آمریکایی می گردند. البته این تصور ، اشتباه نیست و صنایع ایمپلنت دندان آمریکا نیز کمپانی های معتبری دارد.

همین الان نیز با وجود تحریم های موجود ، برندهای آمریکایی ایمپلنت ، از جمله نوبل ، بایوکیر ، زاو ، بایوهاریزون در کشور ما به کار می روند. اما ممکن است به دلیل همین تحریم ها ، مشکل تامین قطعات پروتزی و دیرتر شدن تحویل روکش دندان ، برای آن ها پیش بیاید.

 

قیمت ایمپلنت در کرج

 

ایمپلنت سويسی در کرج

ایمپلنت های سويسی ، از جمله برندهای دارای کیفیت عالی در ایمپلنت می باشند و کمپانی های معروفی ، مانند اشترومن ، نیودنت وsic در کشور ما فعالیت دارند و قطعات آن ها را ، تامین می کنند. میانگین قیمت ایمپلنت های سويسی ، در کلینیک های دندانپزشکی کرج ، در سال ۱۴۰۰ در حدود ده میلیون تومان می باشد. با توجه به روند تحریمی و تورمی اقتصاد کشورمان، قیمت ایمپلنت در کرج در سال ۱۴۰۱ با افزایش ۲۵ الی ۳۰ درصدی حدود دوازده-سیزده میلیون تومان خواهد بود.

ایمپلنت کره ای در کرج

ایمپلنت های کره ای ، ایمپلنت های شایع و معمول دندانپزشکی کشورمان هستند ؛ چرا که پشتیبانی مناسبی دارند و حدود بیست سال است ، که در بازار دندانپزشکی ایران فعال می باشند. معروف ترین برندهای کره ای ایمپلنت در کرج ، مربوط به کمپانی های ایمپلنتیوم ، استم ، دیو ، مگاژن و سی ام ای می باشند ، که کیفیت مناسب و خوبی دارند.

البته برندهایی با نام سوون و لونا ، نیز اخیراً وارد کشورمان شده است. حدود هزینه ایمپلنت های کره ای ، در کلینیک های دندانپزشکی کرج در سال ۱۴۰۰ ، بین ۶ تا ۸ میلیون تومان می باشد ، ولی به نظر می رسد در سال ۱۴۰۱ قیمت ایمپلنت در کرج از نوع کره ای زیر ده میلیون تومان نباشد.

ایمپلنت ایرانی

اخیرا تعدادی از کمپانی های داخلی ، اقدام به تاسیس کارخانه تولید ایمپلنت در ایران نموده اند. همان طور که ذات درمان ایمپلنت ، طولانی مدت بودن آن است ، هنوز نتایج کلینیکی در مورد موفقیت و شکست ایمپلنت های ایرانی وجود ندارد و بایستی ، منتظر پاسخ کلینیکی آن ها باشیم.

 

قیمت ایمپلنت در کرج

 

ایمپلنت اقساطی در کرج

با وجودی که قیمت ایمپلنت در کرج ، نسبت به کلان شهرهای دیگر کشور ، هزینه مناسبی می باشد ، اما به هرحال این هزینه ، به خصوص اگر قرار باشد چند ایمپلنت انجام شود ، عدد بالایی می شود و انتظار می رود که مراکز ایمپلنت کرج ، درباره پرداخت شرایطی آن ها ، فکری کرده باشند و همین گونه هم هست.

کلینیک های دندانپزشکی کرج ، پرداخت هزینه ایمپلنت در کرج  را اغلب قسطی دریافت می کنند ؛ ولی در تعداد قسط محدود. قیمت ایمپلنت در کرج ، توسط یک کلینیک دندانپزشکی در کرج ، به این شکل دریافت می شود که ابتدا و با جراحی پایه ایمپلنت ، حدود نصف مبلغ دریافت می گردد و باقی هزینه آن ، چند ماه بعد و با قراردادن روکش ایمپلنت گرفته می شود. البته این روند در مواردی مانند ایمپلنت دیجیتال ، که جراحی ایمپلنت و تحویل روکش ایمپلنت ، به صورت همزمان انجام می شود ، قابل اجرا نمی باشد.

ایمپلنت رایگان در کرج

ایمپلنت رایگان در کرج ، معمولا در مواردی انجام می شود ، که یک درمانگر با گذراندن دوره های آموزش ایمپلنت ، به تازگی موفق به یادگیری ایمپلنت دندان در کرج شده است و بنا دارد ، که این موضوع را به صورت کلینیکی تجربه نماید و موفقیت و شکست های خود را مشاهده نماید.

واضح است که مراکز آموزشی دندانپزشکی کشور ، فقط دانشکده های دندانپزشکی می باشند و تنها مسیر معمول ایمپلنت رایگان در کرج ، دانشکده دندانپزشکی کرج می باشد. در شرایطی که یک فرد قصد داشته باشد ، با ایمپلنت رایگان در کرج تجربه آموزشی کسب نماید ، حتماً باید مسیر قانونی کسب رضایت آگاهانه را طی نموده باشد.

ایمپلنت قیمت مناسب در کرج

کلینیک دندانپزشکی مهرویلای کرج ، بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج ، از مراکز مجهز و نوین دندانپزشکی کرج می باشد ، که بخش ایمپلنت فعال و تیمی دارد. در تیم جراحی ایمپلنت مهرویلا ، بهترین جراح فک کرج ، متخصص لثه کرج و همچنین برای تحویل روکش ایمپلنت ، متخصص پروتز در کرج و متخصص دندانپزشکی ترمیمی در کرج ، با یکدیگر همراهی می کنند.

 

قیمت ایمپلنت در کرج

 

این مرکز ایمپلنت کرج ، به نوعی خانه ایمپلنت در کرج نیز به شمار می آید ؛ چرا که گزینه های مختلفی از ایمپلنت را بر حسب خواست مراجعین کرجی ، در اختیار آن ها می گذارد. اگر دنبال ایمپلنت قیمت مناسب در کرج هستید و می خواهید به صورت قسطی ، قیمت ایمپلنت در کرج را پرداخت نمایید ، ابتدا با مراجعه به پیج اینستاگرام دندانپزشکی در کرج به آدرس اینستاگرام کلینیک دندانپزشکی مهرویلا مراجعه نمایید. ، نمونه های درمانی کلینیک دندانپزشکی مهرویلای کرج ، را مشاهده نمایید و برای مشاوره ایمپلنت در این کلینیک ، تماس حاصل نمایید.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button
Visit Us On TwitterVisit Us On Instagram